Radomiak Radom pożegnał Bruno Baltazara, który był trenerem zespołu od końca marca. 48-letni Baltazar dołączył do Radomiaka po raz drugi w swojej karierze, zastępując Kiko Ramireza. Główny cel, jaki przed nim postawiono, został wykonany - Radomiak Radom utrzymał się w elicie polskiej piłki. Z medialnych doniesień wynika jednak, że Baltazar nie mógł się dogadać z działaczami klubu. Nowym trenerem Radomiaka został 41-letni Tomasz Kaczmarek, który wcześniej prowadził Lechię Gdańsk i pracował w Pogoni Szczecin oraz holenderskim NAC Breda. Kaczmarek to jego trzeci polski klub. Radomiak Radom wrócił do zajęć w niedzielę, a na razie jedynym wzmocnieniem okazał się Kacper Karasek, który przybył za darmo z Motoru Lublin. Ostatnio w PKO Ekstraklasie doszło do kilku zmian trenerów - w Motorze Lublin nowym szkoleniowcem został Mariusz Misiura, a w Wiśle Płock Adam Majewski. Radomiak Radom ma nowego trenera i nowe wyzwania przed sobą. Tomasz Kaczmarek będzie musiał się szybko zaadaptować do nowego zespołu i przygotować go do nadchodzącego sezonu. Radomiak Radom liczy na to, że nowy trener pomoże im awansować w ligowej tabeli. Nowy sezon już niebawem, a kibice Radomiaka nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak ich zespół będzie radził sobie pod wodzą nowego trenera.