Radomiak Radom pożegnał dwóch lewych obrońców, Joshuę Wilsona-Esbranda i Joao Pedra. Odejścia te następują po zakończonym sezonie, w którym Radomiak Radom zajął 10. miejsce w Ekstraklasie z 44 punktami.

Co się stało?

Joshua Wilson-Esbrand dołączył do Radomiaka Radom na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru City. Jego kontrakt wygasł z końcem czerwca, w związku z czym wraca do swojego macierzystego klubu.

Dlaczego to ważne dla Radomiaka Radom?

Odejście Wilsona-Esbranda i Joao Pedra to duże straty dla Radomiaka Radom. Obaj zawodnicy mieli znaczący wkład w grę zespołu w minionym sezonie.

Co dalej?

Radomiak Radom już sfinalizował trzy wzmocnienia na nadchodzący sezon. Do zespołu dołączyli Kacper Karasek, Bartłomiej Gradecki i Fernand Goure.

DataWydarzenie
24 czerwca 2026Radomiak Radom pożegnał Joshuę Wilsona-Esbranda i Joao Pedra
23 maja 2026Radomiak Radom przegrał z Górnikem Zabrze 2:6

Radomiak Radom obecnie zajmuje 10. miejsce w Ekstraklasie z 44 punktami, tracąc 16 punktów do lidera, Lecha Poznań.